Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Libercem opět projede spanilá jízda fanoušků Paula Walkera

úterý, 9. prosince 2014, 19:53

Na konci listopadu uplynul rok od tragického úmrtí herce Paula Walkera, který se proslavil především rolí v adrenalinové sérii Rychle a zběsile. Díky této roli si Walker získal miliony fanoušků po celém světě, kteří k uctění jeho památky zorganizovali v minulém roce tisíce spanilých jízd. Nejinak tomu bude letos.

Ani Liberečtí nezůstali loni pozadu a také pro letošek chystají památeční jízdu na jeho počest. Ta se uskuteční v sobotu 13. prosince a řidiči se podle všeho budou muset připravit na drobné dopravní komplikace.

Na minulém ročníku vzdala herci hold přibližně tisícovka fanoušků, kteří vytvořili kolonu blikajících a troubících aut projíždějící Libercem. Pro velký zájem se organizátoři rozhodli opět po roce uctít památku oblíbeného herce. Sraz je pro všechny fanoušky Paula Walkera ve 12:30 hodin. na centrálním parkovišti u Home Credit Areny, odkud se vydá kolona aut na památeční jízdu. Celá akce vyvrcholí večerním programem od 20 hodin v libereckém klubu Topstar.

Na bezpečnost bude při akci dohlížet policie a s organizací pomůže Rescue Team Liberec, který v případě nehody pomůže účastníkům s jejím vyřešením a zajistí plynulý provoz a pokračování spanilé jízdy. 

Napsal Michael Daněk

Kam dál?

Modernizace zázemí muzea po stavební stránce skončilaModernizace zázemí muzea po stavební stránce skončila

Modernizace zázemí muzea po stavební stránce skončila

úterý, 9. prosince 2014, 12:31Stavbaři se zhruba měsíčním zpožděním dokončili modernizaci zázemí Severočeského muzea za bezmála...

Lyžařská sezona v kraji je v nedohlednu. Chybí sníhLyžařská sezona v kraji je v nedohlednu. Chybí sníh

Lyžařská sezona v kraji je v nedohlednu. Chybí sníh

pondělí, 8. prosince 2014, 16:21V oblíbeném krkonošském středisku Harrachov zrušili slavnostní zahájení zimní sezony plánované na...

Anketa: Zavřít obchody ve svátky nebo ne?Anketa: Zavřít obchody ve svátky nebo ne?

Anketa: Zavřít obchody ve svátky nebo ne?

pondělí, 8. prosince 2014, 11:09Zavřít obchody v době státních svátků, Vánoc či dokonce v neděli? To je v posledních týdnech velkým...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení