Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Vodní šílenství v centru Liberce. Pražskou ulicí povede skluzavka

úterý, 12. července 2016, 19:14

V sobotu 16. července v Pražské ulici přímo v centru Liberce můžete od 10 do 17 hodin zažít vodní šílenství. Pro návštěvníky bude připravena skluzavka dlouhá až 300 metrů.

Cílem akce je podle organizátorů především pobavit zúčastněné a postarat se o jedinečné zážitky a vzpomínky všech návštěvníků. Akci bude doprovázet bohatý hudební program v podobě DJ pod taktovkou rádia Evropy 2, stánky s drinky a občerstvením, a pro ty nejmenší bude k dispozici dětský koutek.

Prvním městem, ve kterém se tato atrakce objevila, byla Vlašim. Jednalo se o první akci tohoto druhu v České republice, a i když se akce konala ve všední den během školního roku, z počtu účastníků byli pořadatelé nadšení. Na akci přišla zhruba tisícovka lidí různých věkových kategorií a sklidila množství pozitivních ohlasů. 

„Inspirací pro nás bylo úplně na začátku zejména cestování po světě. Tam člověk objeví řadu zajímavých věcí a informací, které lze pak nějakým způsobem přetransformovat do prostředí u nás. Za samotnou organizací skluzavky pak stojí několik desítek lidí, užší tým je složený přibližně z deseti lidí,“ uvedl iniciátor celého projektu, jednatel pořádající společnosti Profesmedia, Sanny Muharem.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 300 korun nebo za 350 korun přímo na místě. Vstupenka platí na celý den s neomezeným počtem jízd. Minimální věková hranice pro vstup na atrakci je šest let. Děti mladší deseti let musí mít doprovod dospělé osoby a děti do patnácti let smí na atrakci pouze se souhlasem rodičů.

Na skluzavce se jezdí na nafukovacích kruzích, které si můžete zapůjčit přímo na místě.

Napsal(a) Tereza Špičková | Foto Fivefoto.cz

Kam dál?

Český ráj nabízí turistům kartu hosta se slevami a benefityČeský ráj nabízí turistům kartu hosta se slevami a benefity

Český ráj nabízí turistům kartu hosta se slevami a benefity

úterý, 12. července 2016, 17:38Po Krkonoších a Jizerských horách mají od letošního července regionální kartu hosta i v Českém...

Skláři v Lindavě dnes vyráběli trofeje pro Tour de FranceSkláři v Lindavě dnes vyráběli trofeje pro Tour de France

Skláři v Lindavě dnes vyráběli trofeje pro Tour de France

úterý, 12. července 2016, 15:49Trofeje pro vítěze slavného cyklistického závodu Tour de France vyrobila opět česká společnost...

Uvězněná poštolka by bez pomoci hasičů nepřežilaUvězněná poštolka by bez pomoci hasičů nepřežila

Uvězněná poštolka by bez pomoci hasičů nepřežila

pondělí, 11. července 2016, 15:19Ne pokaždé hasiči vyjíždí k požárům nebo nehodám. Dnes před polednem zasahovali profesionální...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o