Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

V centru Liberce otevřel vinný bar Světoběžník. Jeho vína v obchodech nenajdete

úterý, 13. listopadu 2018, 11:50

Na mapě zajímavých libereckých podniků nedávno přibylo nové místo. Vinný bar Světoběžník nabízí v centru města cca 60 druhů kvalitních vín z ČR i zahraničí. V těsném sousedství Valdštejnských domků můžete ochutnat vína z klasické, bio i přírodní produkce.

V Liberci vznikla vinárna, která se na rozdíl od všech stávajících libereckých podniků zaměřuje výhradně na lahvová vína od pěstitelů, jejichž produkci v běžných obchodech nenajdete. Jedná se jak o vína z „klasické“ produkce, tak i o biovína nebo vína přírodní, tj. ta, která vznikla s minimálním zásahem člověk. Nabídka ušlechtilého moku je doplněná i o nejoblíbenější pochoutky, které se k vínu obvykle podávají – ať už se jedná o kvalitní klobásky, sýry nebo paštiky.

Pro klienty bar pořádá tematicky zaměřené akce – např. v listopadu představuje mladá vína z kyjovského vinařství Šalša, do budoucna počítá i s degustacemi. Láhev svého srdce si můžete dát přímo v moderně pojatém baru, nebo si ji můžete za zvýhodněnou cenu odnést s sebou. Pokud dáváte přednost vínu po skleničce, těšit se můžete na stále obměňovanou nabídku. Prostory s kapacitou až 26 osob lze také využít k pořádání soukromých akcí a večírků, což se hodí nejen před Vánocemi.

Bar je i přes svou polohu v centru města trochu schovaný a v dnešní instantní době sází především na navazování dlouhodobých vztahů se svými klienty. S výběrem vám pomůže kvalifikovaná obsluha, jejímž hlavním cílem je pro zákazníka najít to pravé víno. A i přes své zaměření na kvalitní produkci bar sází na neformální atmosféru.

Vinný bar Světoběžník

Po, Út - ZAVŘENO
St, Čt - 17:00 - 22:00
Pá, So - 17:00 - 00:00
Ne - ZAVŘENO

Více najdete na www.svetobeznik-liberec.cz a na facebooku

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatelJak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Dnes, 14:43Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském...

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátorDRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Dnes, 13:18Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha...

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenkuDen s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Dnes, 11:23Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o