Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Jídelna v Albertu u bazénu je zavřená. Řetězec hledá nového nájemce

úterý, 2. ledna 2018, 18:14

Kdo si chtěl dát oběd v jídelně v patře obchodního centra Albert u libereckého bazénu, musí si nechat zajít chuť. Už před Vánoci totiž dosavadní nájemce prostory vyklidil a objevily se tu cedule, že je z technických důvodů zavřeno. Albert by ale chtěl jídelnu znovu otevřít.

Některé nakupující konec jídelny vlastně ani nepřekvapil. „Poslední dobou to tu nestálo za nic. Malé porce, celkem drahé. Přitom před časem tu na obědy bývaly fronty,“ řekl Drbně jeden z procházejících kolem zavřené jídelny.

K neslavnému konci možná přispělo i otevření velké jídelny v bývalé Deltě, kterou provozuje pekař a také poslanec Jiří Bláha. Právě tam je nyní každý den během obědů plno.

Dosavadní nájemce v Albertu tak aktuální situaci neustál, jídelna často i přes poledne zela prázdnotou.

Albert se ale gastronomického zařízení vzdát nechce. „O obnovení provozu rychlého občerstvení pro zákazníky intenzivně jednáme,“ řekla mluvčí řetězce Barbora Vanko.

Podle ní šlo o rozhodnutí nájemce. „Společnost, která provozuje dle platné smlouvy gastro jednotku, oznámila záměr provoz ukončit,“ dodala.

Jídelna je tak zavřená, naposled se tu zákazníci mohli najíst 21. prosince.

Napsal Luboš Vrabec | Foto Luboš Vrabec

Štítky Albert, Liberec, bazén, jídelna

Kam dál?

Drbna opět pomůže lidem bez domova. Podáte pomocnou ruku i vy?Drbna opět pomůže lidem bez domova. Podáte pomocnou ruku i vy?

Drbna opět pomůže lidem bez domova. Podáte pomocnou ruku i vy?

úterý, 2. ledna 2018, 09:52Je to na den rok, co jsme vás, čtenáře Liberecké Drbny vyzvali k tomu, abyste společně s námi...

Tahle videa vás v roce 2017 bavila. Připomeňte si jeTahle videa vás v roce 2017 bavila. Připomeňte si je

Tahle videa vás v roce 2017 bavila. Připomeňte si je

neděle, 31. prosince 2017, 15:35Kromě článků jste na Drbně mohli v roce 2017 sledovat i řadu videí. Některá z nich vás hodně...

Co jste četli v roce 2017? Zaujal požár Severochemy i případ psa BártaCo jste četli v roce 2017? Zaujal požár Severochemy i případ psa Bárta

Co jste četli v roce 2017? Zaujal požár Severochemy i případ psa Bárta

sobota, 30. prosince 2017, 18:22Právě končící rok 2017 přinesl řadu událostí, o kterých jste na Liberecké Dbně četli a diskutovali....

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení