Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Do liberecké knihovny přijede na debatu youtuber Kovy a novinář Jindřich Šídlo

pátek, 28. prosince 2018, 08:30

Youtuber Kovy alias Karel Kovář, tvůrce parodií, ale také videí, která se zabývají volbami či politikou, a novinář Jindřich Šídlo, kterého můžeme znát z pořadu „Šťastné pondělí”, přijedou ve středu 9. ledna 2019 do Krajské vědecké knihovny v Liberci na debatu„Sociální sítě a politika”.

Debata se bude zabývat sociálními sítěmi a jejich využitím zejména v politice. Sociální sítě využívá přibližně 600 milionů lidí a díky sociálním sítím má člověk veliké možnosti, ať už se to týká psaní názorů a nebo sdílení kdovíjakých soutěži či článků. Možnosti, jak využívat sociální sítě, jsou nekonečné. Být aktivní na sociálních síti je nyní populární i mezi politiky.

Na debatu do Liberce je pozval Parlament mladých Liberec ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou Liberec. Vše bude probíhat ve 2. patře knihovny ve Velkém konferenčním sále od 16:30 do 18:00. „Sociální sítě si podmanily svět, našim cílem je přiblížit mladým lidem politiku a ukázat jim, jaký může mít vliv a využití její šíření na sociálních sítí“ řekla členka Parlamentu mladých Tereza Isabella Matějovská.

Tisková zpráva

Štítky debata, knihovna, Liberec, Šídlo, Kovy

O čem píše Drbna.cz

Babišova francouzská restaurace zavřelaBabišova francouzská restaurace zavřela

Babišova francouzská restaurace zavřela

Dnes, 12:52Restaurace Paloma ve francouzském Mougins, která patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše...

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTKFotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Fotografka Drbny Denisa Albaniová bodovala v Czech Press Photo. Získala cenu ČTK

Dnes, 12:04Nevídaný úspěch slaví redaktorka a fotografka Drbny Denisa Albaniová. Ta zvítězila v kategorii Cena...

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPDSoud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Soud potvrdil podmínku a peněžitý trest za hajlování na akci SPD

Dnes, 10:58Odvolací soud dnes potvrdil Radku Mansfeldovi půlroční podmínku a peněžitý trest 30 tisíc korun za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o