Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Na terásce bylo rušno. Z hosta tekla krev

neděle, 19. května 2013, 20:57

Šílená scéna se odehrála na zahrádce restaurace Velký Liberec. Poctivá čtyřka zažila nepříjemnost. Agresora už nejspíš nebavila diskuse, a tak na svého soka zaútočil půllitrem. V lokále tak už nebude vítán.

Jako ve špatném filmu si museli připadat hosté Velkého Liberce na Krokonošské ulici v Liberci. Jeden z hostů se tam doslova zbláznil, začal ostatní urážet a nakonec použil i hrubou sílu. Aby podpořil jejich důležitost, dokonce vytáhl vystřelovák a bodl ho do stolu. A to je jistě silný argument. Útočník navíc scénu doprovázel urážením všech okolo, vyhrožoval jim zabitím.

Jenže ani to nestačilo, popadl půllitr a jednomu z hostů ho rozbil o hlavu. Z napadeného okamžitě začala téct krev a nepříjemná scéna dostoupila vrcholu.

To už se ale na scéně objevila policie a vytočeného útočníka zklidnila. S muži zákona ale nespolupracoval, a tak skončil na vychladnutí v cele. Ani pak se mu ale ke scéně v hospodě vyjadřovat nechtělo. „Pak už vypovídal, k napadení muže se doznal, ne však k výhružkám smrtí a dalším věcem,“ dodala mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

Za své řádění by si mohl posedět i tři roky.

Napsal Luboš Vrabec

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o