Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Policejní vyjednavač měl v Raspenavě plné ruce práce, v jednom z domů se zabarikádoval muž

pondělí, 1. srpna 2016, 21:37

Více než čtyři hodiny strávili v pondělí večer všechny záchranné složky v Raspenavě, kde se v jednom z domů zabarikádoval muž se sebevražednými sklony. Až po jedenácté hodině večerní se mu jeho zoufalý pokus podařilo rozmluvit. Psychicky vyčerpaný muž se policistům vzdal a společně s nimi odjel.

Podle slov místních muže nejspíš semlely finanční problémy a na dnešní den si tak naplánoval pokus o ukončení života. To také napsal na svůj facebookový profil.

Čtyři policejní vyjednavači se na místo sjeli před sedmou hodinou večerní, aby muži, který se v domě zabarikádoval, rozmluvili pokus o sebevraždu. To se povedlo až po jedenácté hodině večerní.

„Muž se policistům vzdal a po všech nutných úkonech skončí v policejní cele,“ dodala před půlnocí mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Další informace zjišťujeme

Napsal Michael Daněk | Foto Michael Daněk

Kam dál?

Zátah odhalil dvě desítky nelegálně pracujících cizincůZátah odhalil dvě desítky nelegálně pracujících cizinců

Zátah odhalil dvě desítky nelegálně pracujících cizinců

pondělí, 1. srpna 2016, 14:24Celkem 22 cizinců, kteří pracovali v jednom z českodubských podniků bez pracovního povolení,...

Policisté řešili na festivalu Benátská! stovku přestupkůPolicisté řešili na festivalu Benátská! stovku přestupků

Policisté řešili na festivalu Benátská! stovku přestupků

neděle, 31. července 2016, 12:43Festival Benátská! je u konce a bilancování čeká nejen pořadatele, ale také policisty. Muži zákona...

Kvůli požáru hasiči evakuovali z ubytovny 77 lidíKvůli požáru hasiči evakuovali z ubytovny 77 lidí

Kvůli požáru hasiči evakuovali z ubytovny 77 lidí

neděle, 31. července 2016, 11:36Plné ruce práce měli dnes v noci hasiči, kteří zasahovali v Sadové ulici v Jablonci nad Nisou. Po...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o