Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Muže nalezeného v autě mohl někdo zastřelit

pondělí, 14. září 2015, 13:14

Několik otazníků se vznáší nad nálezem těla šestapadesátiletého muže v obci Luka na Českolipsku. Mrtvého muže našel náhodný kolemjdoucí v pátek ráno v zaparkovaném autě. Policie dnes potvrdila, že byl muž zastřelen třemi zásahy do hrudníku. Zda se jednalo o sebevraždu, nebo se někdo na jeho smrti podílel, není jasné.

„Stále probíhá velice intenzívní vyšetřování okolností případu. Z pitvy, která se již uskutečnila, bylo sice zřejmé, že muž zemřel v důsledku střelných poranění, ale jednoznačně nevyvrátila i možnost účasti druhé osoby na smrti muže. V tuto chvíli tedy kriminalisté prošetřují dvě verze, a to sebevraždu či účast druhé osoby na smrti muže,“ potvrdila mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Zbraň, kterou policisté v autě našli, měl muž v legálním držení. „V dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení, ale vzhledem k tomu, že nejsou jednoznačně zřejmé indicie, které by potvrzovaly buď verzi sebevraždy, nebo účasti jiné osoby na smrti muže, nebyla zatím stanovena žádná právní kvalifikace. Vyšetřování okolností případu není v žádném případě u konce,“ dodala mluvčí.

Celý případ tak zůstává v šetření. Vyšetřovatelé není provádí řadu znaleckých zkoumání, expertíz, výslechů a vyhodnocují zajištěné stopy.

Napsal Michael Daněk

Kam dál?

Z rybníku zmizelo tisíc kaprů, zloděj ho vypustilZ rybníku zmizelo tisíc kaprů, zloděj ho vypustil

Z rybníku zmizelo tisíc kaprů, zloděj ho vypustil

sobota, 12. září 2015, 09:56Podobný případ policisté z Hrádku nad Nisou dlouho neřešili. V noci z pondělí na úterý kdosi...

Policie vyšetřuje smrt muže, kolemjdoucí ho našel v autěPolicie vyšetřuje smrt muže, kolemjdoucí ho našel v autě

Policie vyšetřuje smrt muže, kolemjdoucí ho našel v autě

sobota, 12. září 2015, 09:03Českolipští policisté vyšetřují od včerejšího dopoledne nález těla šestapadesátiletého muže. Toho v...

S vyhozením se zaměstnanec nesmířil, vyhrožuje vedení firmyS vyhozením se zaměstnanec nesmířil, vyhrožuje vedení firmy

S vyhozením se zaměstnanec nesmířil, vyhrožuje vedení firmy

pátek, 11. září 2015, 10:49"Jednoho dne si to s tebou přijdu vyřídit i za cenu toho, že skončím na 15 let ve vězení. Své sliby...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o