Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Turnováci rozhodují, na co půjde část rozpočtu. Nominováno je hned jedenáct projektů

neděle, 9. června 2019, 07:00

V rámci letošního participativního rozpočtu Tvoříme Turnov přišli místní s celkem jedenácti různými návrhy. Jak se ukázalo, lidé by nejraději zlepšili stav cest. O projektech budou i hlasovat.

Mezi návrhy je například zabezpečení cesty na mariánském hřbitově, vybudování chodníku v Dělnické ulici na Daliměřicích,, který by zvýšil bezpečí nebo zlepšení stavu chodníku mezi ulicemi Studentská a Za Sokolovnou. „Tato cesta spojuje Turnov 2 a Daliměřice,“ vysvětlila mluvčí města Zdenka Štrauchová.

Další návrhy se věnují například vybudování pítka v parku u letního kina, nebo realizace úpně nového dětského hřiště v Mašově. „Například Jana Svobodova a Linda Houšková předložily návrh na úpravu plochy hřiště u haly TSC v Turnově 2,“ informovala Štrauchová.

Další návrhy najdete na webu města. O tom, které projekty se nakonec uskuteční, rozhodnete i vy. Hlasování odstartuje už zítra.

Napsal Denisa Albaniová | Foto Město Turnov

Štítky Tvoříme Turnov, Turnov, rozpočet,

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o