Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Turnováci rozhodují, na co půjde část rozpočtu. Nominováno je hned jedenáct projektů

neděle, 9. června 2019, 07:00

V rámci letošního participativního rozpočtu Tvoříme Turnov přišli místní s celkem jedenácti různými návrhy. Jak se ukázalo, lidé by nejraději zlepšili stav cest. O projektech budou i hlasovat.

Mezi návrhy je například zabezpečení cesty na mariánském hřbitově, vybudování chodníku v Dělnické ulici na Daliměřicích,, který by zvýšil bezpečí nebo zlepšení stavu chodníku mezi ulicemi Studentská a Za Sokolovnou. „Tato cesta spojuje Turnov 2 a Daliměřice,“ vysvětlila mluvčí města Zdenka Štrauchová.

Další návrhy se věnují například vybudování pítka v parku u letního kina, nebo realizace úpně nového dětského hřiště v Mašově. „Například Jana Svobodova a Linda Houšková předložily návrh na úpravu plochy hřiště u haly TSC v Turnově 2,“ informovala Štrauchová.

Další návrhy najdete na webu města. O tom, které projekty se nakonec uskuteční, rozhodnete i vy. Hlasování odstartuje už zítra.

Napsal Denisa Albaniová | Foto Město Turnov

Štítky Tvoříme Turnov, Turnov, rozpočet,

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama ZoubkaFOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

Dnes, 11:34Na nároží radnice už stojí nové sochařské dílo. A je rovnou od jednoho z nejznámějších sochařů...

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o