Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Rekonstrukce sídliště u turnovského nádraží pokračuje, dojde na omezení dopravy

středa, 29. května 2019, 13:12

Rekonstrukce turnovského sídliště pomalu ale jistě míří do finále. Město se nyní chystá na předposlední etapu oprav. Ty se ale dotknou místních obyvatel a zejména pak řidičů ve Studentské ulici.

„Práce budou probíhat v úseku od schodiště po prodejnu barev a laků,“ informovala mluvčí města Zdenka Štrauchová. Pro místní to znamená drobné omezení v parkování. „Nebude možné parkovat před č. 1607 - 1611,“ uvedl vedoucí odboru dopravy Pavel Vaňátko.

Zbytek ulice Studentská bude po dobu rekonstrukce zobousměrněn. Předposlední etapa by měla začít 1. června a potrvá až do 8. září. „Vzhledem k tomu, že začátek června přichází na sobotu. Předání staveniště proběhne v pondělí 3. června,“ komentovala Štrauchová.

V rámci oprav dojde na chodníky, nové osvětlení, schodiště k hale TSC Turnov i na parkování. Náklady na tyto práce přesahují hranici 4,5 milionu korun.

Napsal Denisa Albaniová | Foto Jan Homolka

Štítky Turnov, Semilsko, doprava, rekonstrukce,

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama ZoubkaFOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

Dnes, 11:34Na nároží radnice už stojí nové sochařské dílo. A je rovnou od jednoho z nejznámějších sochařů...

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o