Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

ANKETA: Ještědský skiareál má nové logo, jak se vám líbí?

sobota, 8. prosince 2018, 09:43

Do nové sezóny nastoupilo lyžařské středisko Skiareál Ještěd s novým logem i mottem „Hory za rohem“.

„Hory za rohem“ s tímto novým heslem láká na, brzy snad již zasněžené, sjezdovky skiareál na Ještědu. Motto je to příznačné, kdo se může pochlubit tím, že v centru města nasedne na tramvaj nebo autobus a za pár minut si může užívat sjedování. Z nového loga zmizel obrys krajské dominanty v podobě Ještědu, zůstal jen text s výrazně protaženým písmenem E.

Jak upozornili někteří lidé na sociálních sítích, podobné logo má i firma Trevos, která vyrábí svítidla.

Ke graficky jednoduššímu vzhledu log se v posledních letech uchylují firmy i města. Své o tom ví i město Liberec, které před rokem přišlo s novou podobou loga, která veřejnost rozdělila na dvě části, jedni jsou sympatizanty praktické, moderní a jednoduché podoby, jiným se příliš nelíbí.

Na sklonku loňského roku zaznamenalo nové logo i město Semily. To chtělo zachovat ve svém novém prezentačním symbolu své zvíře a tak nápis doplňuje jelení paroží. Před vznikem tohoto loga používaly Semily k propagaci historický znak.

Protichůdné názory zaznamenala i Ostrava, která již před deseti lety přišla s logem se třemi vykřičníky OSTRAVA!!!. Ani zde se obyvatelé neshodli na tom, zda se jim nové logo líbí nebo ne. 

 

Anketa

Líbí se vám nové logo Skiareálu Ještěd?

 
 
92%
 
 
 
8%
 
 
Celkem hlasovalo 330 čtenářů.

Napsal(a) redakce | Foto skijested.cz, trevos.cz, semily.cz, liberec.cz

Štítky skiareál, Ještěd, logo, grafika

O čem píše Drbna.cz

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánkůNejvětší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Dnes, 15:48Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky...

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidičeVIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

Dnes, 15:10Statisíce shlédnutí získalo během krátké doby video, na kterém němečtí policisté „školí“ českého a...

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibyloPRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

Dnes, 14:24Dezinformací na českých webech v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu kvůli volbám přes...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o