Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Hřiště v Jablonci projde obnovou za sedm set tisíc. Dostane nový povrch

sobota, 8. června 2019, 15:04

Podle vedení města je současný stav povrchu hřiště F. L. Čelakovského nevyhovující a pro děti dokonce nebezpečný. Proto chce Jablonec přímým zadáním zakázky povrch co nejrychleji opravit.

Zadání přímé zakázky už schválila rada města. Náklady na rekonstrukci se pohybují okolo 780 tisíc korun. „Dětem na hřišti hrozí úraz. V některých místech se rozestupuje pryžová dlažba a dokonce chybí několik dlaždic,“ uvedl náměstek primátora Štěpán Matek. Díky přímému zadání by se pak měla celá oprava urychlit.

Rekonstrukce by měla být blesková. „Zakázku získala firma s nejvýhodnější cenovou nabídkou a je schopna opravu zajistit do konce letošního června,“ uvedla mluvčí města Jana Hajná. Díky tomu tak vedení města předešlo případnému nutnému uzavření hojně využívaného hřiště. Už o prázdninách by si tu tak děti měly užívat na novém povrchu.

Napsal(a) redakce | Foto jablonec.com

Štítky hřiště, Čelakovského, Jablonec,

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama ZoubkaFOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

Dnes, 11:34Na nároží radnice už stojí nové sochařské dílo. A je rovnou od jednoho z nejznámějších sochařů...

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o