Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

SOUTĚŽ: Pověste si na zeď kalendář od Drbny

neděle, 29. prosince 2013, 14:34

Jak jsme slíbili, tak plníme. Na přelom roku si redakce Liberecké Drbny připravila několik soutěží. Druhý lednový týden budeme hrát o šest cen z e-shopu Jizerské 50, konec letošního roku naopak věnujeme „rychlosoutěži“ o kalendáře R+Member´s Club a zrekonstruovaných lázní.


Na malou pozornost se můžou těšit dva výherci, kteří si rozdělí dva kalendáře na rok 2014. Stačí do pondělní (30.12.) osmé hodiny večerní odpovědět na jednoduchou otázku.

Kolik návštěvníků si prošlo během červencového dne otevřených dveří zrekonstruované lázně?

Správnou odpověď, kterou najdete také v několika článcích na Drbně, můžete zasílat na mail redakce@libereckadrbna.cz. Dva výherce ze všech správných odpovědí vylosujeme.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správnou odpověď našla většina soutěžících. Zrekonstruované lázně navštívilo první den dohromady 1327 lidí. Drbna vylosovala z osmačtyřiceti odpovědí dva šťastlivce, kteří získávají kalendáře na příští rok. Na balíček se můžou těšit Šárka Jelínková a Jakub Bér. Gratulujeme!

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o