Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Soutěž: Asonance přiveze do Liberce nové skladby

úterý, 25. listopadu 2014, 08:20

Jsou na scéně takřka 40 let, ale energie a chuť do hraní jim v žádném případě nechybí. Folková kapela Asonance je stálice, která svým pojetím irským a skotských balad a písní dokáže chytit za srdce. Ve středu 26. listopadu dorazí do Lidových sadů.

Kořeny Asonance sahají až do poloviny 70. let, kdy spolu začali hrát spolužáci z pražského gymnázia Jana Nerudy. První skladby kombinovaly folk a country, přičemž se skupina později propracovala k lidové hudbě britských ostrovů.

Ačkoliv byla Asonance skvěle rozjetá a měla výborné reference, na první řadovou desku si musela počkat až do 90. let. Od té doby ale kapela své fanoušky zásobuje a na nové skladby se mohou těšit i v Lidových Sadech! Asonance totiž dokončuje novou řadovku.

„Hrát budeme písně z nového alba, ale deska na koncertě k zakoupení ještě nebude,“ uvedl zpěvák Petr Bohuslav. Vydání je ale každopádně na spadnutí, protože křest alba se uskuteční již v prosinci.

Asonance je zárukou příjemného hudebního zážitku, který vás během sychravého a pochmurného podzimu zahřeje! Liberecký koncert odstartuje ve středu v 19:30.

Soutěž o vstupenky

Na koncert Asonance můžete díky soutěži s Libereckou Drbnou vyhrát šest vstupenek. Tři čtenáři, kteří do pondělní půlnoci správně zodpoví otázku a následně budou vylosováni, získají po dvou volných lupenech.

Otázka: Napište na e-mail redakce@libereckadrbna.cz alespoň tři skladby této kapely. Nezpomeňte dodat své jméno a kontakt.

Výherci soutěže

Jiří Hanousek
Karel Fiala
Jana Breidlová

AsonanceKlára LašťovičkováPetr Bohuslav

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadechV Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Dnes, 09:26Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do...

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětemLidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Dnes, 09:20Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v...

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

sobota, 21. září 2019, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o