Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Liberecká Drbna

Nechte si vyfotit auru, prozradí vám, jak na to jste

úterý, 3. června 2014, 07:00

Jedinečnou příležitost nechat si svou auru vyfotit přístrojem, který vynalezl Nikola Tesla a zjistit více o vašem zdravotním stavu i o vás samých, máte v pátek 6.6. od 9.00 do 17.00 v Klubu příhodného okamžiku Kairos v centru Liberce. Focení aury včetně výkladu nabízí pan Evžen Paulíček, který se s aurou pracuje už více jak 20 let.

Během hodinové konzultace vám bude pořízena fotografie vaší aury, kterou pan Paulíček s vámi rozebere. „Aura není nic výjimečného. Mají ji bez rozdílu všichni lidé, zvířata či rostliny,“vysvětluje Evžen Paulíček, který o sobě jednoznačně říká, že není žádný věštec ani kartář. Současně říká, že jemu nepřísluší soudit a hodnotit, zda je něco dobře nebo špatně. 

Z aury čte hlavně to, jak člověk svůj život prožívá a vše, co s tím souvisí. „Právě prožitkem manifestujeme svou zralost. Dám příklad: můžu mít poznání celého vesmíru, a co to bude platné, když se budu chovat například v roli otce autoritářsky a dogmaticky. Aura nám ukazuje vlastně to, co víme a jak to umíme žít,“ poodhaluje smysl fotografie aury.

Původní Teslovy snímky se daly pořídit pouze v černobílém provedení. V roce 1939 manželé Kirlianovi objevili způsob fotografovat energetické vyzařování pomocí vysokofrekvenční fotografie. Nejznámější z jejich fotografií je foto lidské dlaně, objevující se na počátku seriálu Akta X. Aura se dnes snímá mnoha způsoby a nové vědecké objevy přispěly i k jiným způsobům detekování aury, kdy tento přístroj je pouze jedním z mnoha. O několik let později se panu Coghanovi z USA podařilo původní Teslovu černobílou fotografii pořídit v barvě.

Ke konzultaci je nutné se objednat na tel: 607280589 nebo emailu: klubkairos@klubkairos.com. Více se dozvíte na www.klubkairos.com.

Napsala Lenka Markovičová

Kam dál?

Na sever Čech se jezdí učit lékaři z Ruska a UkrajinyNa sever Čech se jezdí učit lékaři z Ruska a Ukrajiny

Na sever Čech se jezdí učit lékaři z Ruska a Ukrajiny

pátek, 30. května 2014, 13:21Jak správně operovat pacienty, kteří potřebují endoprotézu, se v turnovské nemocnici učí ruští a...

Na Turnovsku se šíří žloutenka typu A, mají ji i zastupiteléNa Turnovsku se šíří žloutenka typu A, mají ji i zastupitelé

Na Turnovsku se šíří žloutenka typu A, mají ji i zastupitelé

sobota, 24. května 2014, 13:18Počet lidí nakažených infekční žloutenkou typu A stoupl na Turnovsku za poslední týden ze dvou na...

Inspekce nakoupila v Ohrazenicích nebezpečný spalovač tukůInspekce nakoupila v Ohrazenicích nebezpečný spalovač tuků

Inspekce nakoupila v Ohrazenicích nebezpečný spalovač tuků

úterý, 6. května 2014, 13:45O tom, že i na českém trhu můžete nakoupit spalovače tuků se zakázanými látkami, se před nedávnem...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení